Schopný autor tvoří, neschopný poučuje. (George Bernard Shaw)

Tajemstvím úspěchu je účelná vytrvalost. (Benjamin Disraeli)

People die but legends live forever. (Tupac Amaru Shakur)

If you can make it through the night, there’s a brighter day. (Tupac Amaru Shakur)

Don't get mad at me for being the best of what I was created to be. (Kevin Gates)

Neúspěch je klíčem k úspěchu. Každá chyba náš něčemu naučí. (Morihei Ueshiba)

Pořádný úspěch máme teprve tehdy, když nám ho musí pochválit i závistivci. (François de la Rochefoucauld)

A vision without action is merely a dream. (Kevin Gates)

Člověk sám nemá přátele, jen jeho úspěch je má. (Napoleon Bonaparte)

Slider

Novinky

Přihlášení ke sledování novinek

Sociální sítě

Soundcloud

Opatření a Covid-19

CovidRádi bychom Vás upozornili, že naše služby Vám jsou k dispozici i během všemožných opatření Covidu-19. Stále máte možnost ukázat Váš talent a posunout se na cestě ke slávě. 

Corona virus je spíše ekonomický tah, který ovládá naši psychiku. Záleží jen na tom, aby to hrálo do kapsy určitým lidem.

Nenechme si proto zakázat i to, co nás baví! Neměli bychom se stranit společnosti a vyhýbat se našim zálibám. Jedině to co nás baví, nás dokáže naplnit tak, abychom mohli alespoň na chvíli nevnímat vše, co nám cpou do hlavy média kolem Covidu-19.   

Pokud v sobě ukrýváte touhu nahrávat, touhu posunout se výš, jste tu správně! Nemusíte mít obavy, protože u nás dbáme na čistotu a především kvalitně odvedenou práci.
Tak neváhejte a ukažte, co ve Vás je!

Jsme Vám k dispozici podle standardní otevírací doby. 

Posouváme za sny!

Nové položky ve studiu

PrepareDo našeho studia přibylo spoustu nových věcí, díky kterým bude nahrávání a zpracovávání projektů o něco větší zážitek jak pro Vás tak i pro nás.

Největší tématickou novinkou je nejspíše gauč s notami. Můžete si tedy k Vašemu nahrávání pozvat někoho, kdo Vám je blízký a podporuje Vás. Celý proces nahrávání tak bude moci sledovat pohodlně.

Novinka, která ke gauči neodmyslitelně patří je černý konferenční stolek, na který můžete odkládat například své texty a poznámky k nahrávání nebo jen sklenici s pitím.

Další novinkou, která pozitivně ovlivní vzhled studia, je led osvětlení. Díky němu přibylo ve studiu více světla. Věříme, že větší míra osvětlení podpoří Vaše soustředění, tudíž ze sebe vydáte vždy to nejlepší.

Co se týče zvuku, tak přibyl sluchátkový streamer Presonus HP4 a také nové kabely.
Mezi nejdražší věci patří bez pochyby nová sluchátka Sennheiser HD 700 a pohodlné křeslo DxRacer Boss. Tyto položky společně s ostatním vybavením vynesou kvalitu mixu a masteringu na vyšší úroveň.

Přibylo samozřejmě více věcí, o kterých se můžete přesvědčit sami. Těšíme se na Vás.

Natáčení videoklipu Město

Ady Video
Ve dnech 20.9. a 21.9. 2020 proběhlo natáčení videoklipu Město - projeku od Adyho.
Zúčastnilo se ho celkem osm lidí v obou dnech a spolupráce s nimi byla výborná.

Dne 20.9.2020 jsme začali natáčet u Magistrátu města Ústí nad Labem.  Lidé, kteří procházeli kolem, nám dodávali jistotu, že se s něčím takovým u nás ve městě jen tak nesetkají. Po skončení natáčení u Magistrátu jsme pokračovali směrem na zámek Větruše. V záběrech se mimo jiné objeví i lanová dráha, která k zámku neodmyslitelně patří.

Dne 21.9.2020 proběhlo natáčení na dvou místech - nejprve na Klíši, poté v centru města Ústí nad Labem. Natáčení na Klíši proběhlo v klidné lokalitě. Záběrům se nevyhnul ani zrekonstruovaný Plavecký areál Klíše. Mnohem větší pozornost působilo natáčení přímo na Mírovém náměstí, kde nás lidé upjatě sledovali. Tento den jsme zakončili záběrem u obchodního centra Forum. 

Věříme, že až Moje město vyjde, sklidí skvělé ohlasy a hodnocení. Máte se na co těšit!


© 2013 - 2020 | MARI Records z.s. | Ústí nad Labem | 606 886 888