Schopný autor tvoří, neschopný poučuje. (George Bernard Shaw)

Never interrupt your enemy when he is making a mistake. (Napoleon Bonaparte)

Tajemstvím úspěchu je účelná vytrvalost. (Benjamin Disraeli)

People die but legends live forever. (Tupac Amaru Shakur)

If you can make it through the night, there’s a brighter day. (Tupac Amaru Shakur)

Don't get mad at me for being the best of what I was created to be. (Kevin Gates)

Neúspěch je klíčem k úspěchu. Každá chyba náš něčemu naučí. (Morihei Ueshiba)

Pořádný úspěch máme teprve tehdy, když nám ho musí pochválit i závistivci. (François de la Rochefoucauld)

A vision without action is merely a dream. (Kevin Gates)

Člověk sám nemá přátele, jen jeho úspěch je má. (Napoleon Bonaparte)

Slider

Novinky

Přihlášení ke sledování novinek

Sociální sítě

Soundcloud

Nové položky ve studiu

Prepare
Do našeho studia přibylo spoustu nových věcí, díky kterým bude nahrávání a zpracovávání projektů o něco větší zážitek jak pro Vás tak i pro nás.

Největší tématickou novinkou je nejspíše gauč s notami. Můžete si tedy k Vašemu nahrávání pozvat někoho, kdo Vám je blízký a podporuje Vás. Celý proces nahrávání tak bude moci sledovat pohodlně.

Novinka, která ke gauči neodmyslitelně patří je černý konferenční stolek, na který můžete odkládat například své texty a poznámky k nahrávání nebo jen sklenici s pitím.

Další novinkou, která pozitivně ovlivní vzhled studia, je led osvětlení. Díky němu přibylo ve studiu více světla. Věříme, že větší míra osvětlení podpoří Vaše soustředění, tudíž ze sebe vydáte to nejlepší.

Co se týče zvuku, tak přibyl sluchátkový streamer Presonus HP4 a také nové kabely. Mezi nejdražší věci patří bez pochyby nová sluchátka Sennheiser HD 700 a pohodlné křeslo DxRacer Boss. Tyto položky společně s ostatním vybavením vynesou kvalitu mixu a masteringu na vyšší úroveň.

Přibylo samozřejmě více věcí, o kterých se můžete přesvědčit sami.
Těšíme se na Vás.

Opatření a Covid-19

CovidRádi bychom Vás upozornili, že stále můžete mít zpracován projekt i během všemožných opatření okolo Covidu-19. 

Corona-virus je spíše ekonomický tah, který působí nejen na naši psychiku. Záleží hlavně na tom, aby to hrálo do kapsy určitým lidem.

Nenechme si tedy zakázat i to, co nás baví! Neměli bychom se stranit společnosti ani vyhýbat našim zálibám. Jedině to, co nás baví, nás dokáže naplnit. Alespoň na chvíli tak můžeme nevnímat vše, co nám cpou média do hlav ohledně Covidu-19.   

Pokud v sobě ukrýváte touhu nahrávat, touhu se posunout výš, tak jste tu správně. Nemusíte mít obavy, protože u nás dbáme na čistotu a především kvalitně odvedenou práci. Proto ukažte, co ve Vás je!

Po předchozí domluvě jsme Vám plně k dispozici. 

Posouváme za sny!

Natáčení videoklipu Město

Ady Video
Ady - Město (Official Video)

Ve dnech 20.9. a 21.9. 2020 proběhlo natáčení videoklipu Město - projektu od Adyho. Zúčastnilo se ho celkem osm lidí v obou dnech a spolupráce s nimi byla výborná.

Dne 20.9.2020 jsme začali natáčet u Magistrátu města Ústí nad Labem.  Lidé, kteří procházeli kolem, nám dodávali jistotu, že se s něčím takovým u nás ve městě jen tak nesetkají. Po skončení natáčení u Magistrátu jsme pokračovali směrem na zámek Větruše. V záběrech se mimo jiné objeví i lanová dráha, která k zámku neodmyslitelně patří.

Dne 21.9.2020 proběhlo natáčení na dvou místech - nejprve na Klíši, poté v centru města Ústí nad Labem. Natáčení na Klíši proběhlo v klidné lokalitě. Záběrům se nevyhnul ani zrekonstruovaný Plavecký areál Klíše. Mnohem větší pozornost působilo natáčení přímo na Mírovém náměstí, kde nás lidé upjatě sledovali. Tento den jsme zakončili záběrem u obchodního centra Forum.

Tvorba a život Visual

Tvorba a zivot
Nowis, Anthony Neff, Ebsstr - Tvorba a život

Tvorba a život je první track s vizuálem na našem Youtube Channelu, ve kterém můžete během poslechu sledovat lyrics. Je jasným důkazem toho, že se vyplácí na videu pracovat déle a poctivě.
U nás máte k dispozici vždy kvalitně odvedenou práci za přijatelnou cenu. Věříme, že Vás na projektu zaujmou především efekty.
Přesvědčte se sami.

Na tomto tracku spolupracoval Anthony Neff společně s Nowisem, o kterém ještě uslyšíte.


© 2013 - 2021 | MARI Records z.s. | Ústí nad Labem | 606 886 888