Schopný autor tvoří, neschopný poučuje. (George Bernard Shaw)

Tajemstvím úspěchu je účelná vytrvalost. (Benjamin Disraeli)

People die but legends live forever. (Tupac Amaru Shakur)

If you can make it through the night, there’s a brighter day. (Tupac Amaru Shakur)

Don't get mad at me for being the best of what I was created to be. (Kevin Gates)

Neúspěch je klíčem k úspěchu. Každá chyba náš něčemu naučí. (Morihei Ueshiba)

Pořádný úspěch máme teprve tehdy, když nám ho musí pochválit i závistivci. (François de la Rochefoucauld)

A vision without action is merely a dream. (Kevin Gates)

Člověk sám nemá přátele, jen jeho úspěch je má. (Napoleon Bonaparte)

Slider

Novinky

Přihlášení ke sledování novinek

Sociální sítě

Nové položky ve studiu

Do našeho studia přibylo spoustu nových věcí, díky kterým bude nahrávání a zpracovávání projektů o něco větší zážitek jak pro Vás, tak pro nás.

Největší tématickou novinkou je nejspíše gauč s notami. Můžete si tedy k Vašemu nahrávání pozvat někoho, kdo Vám je blízký a podporuje Vás. Celý proces nahrávání bude moci sledovat pohodlně z tohoto gauče.

Novinka, která ke gauči neodmyslitelně patří je černý konferenční stolek, na který můžete odkládat například své texty a poznámky k nahrávání nebo jen sklenici s pitím.

Další novinkou, která pozitivně ovlivní vzhled studia, jsou led osvětlení. Díky nim přibyde ve studiu více světla. Věříme, že větší míra osvětlení udrží Vaši pozornost a soustředěnost, tudíž ze sebe vydáte vždy to nejlepší.

Co se týče zvuku, tak přibyly nové kabely a sluchátkový streamer Presonus, který poslouží k zesílení zvuku.

Mezi nejdražší věci patří bez pochyby nové pohodlné křeslo DxRacer Boss a nová sluchátka Sennheiser HD 700. Tyto položky společně s ostatním vybavením vynesou kvalitu mixu a masteringu na vyšší úroveň. Můžete si být tedy jistí, že od nás dostanete vždy kvalitu zpracovanou na úrovni. Snažíme se, abyste byli s naší odvedenou prací vždy spokojení.

Přibylo samozřejmě více věcí, o kterých se můžete sami přesvědčit po uvolnění všemožných Covid opatření. Těšíme se na Vás.

Natáčení videoklipu Město

Ady Video
Ve dnech 20.9. a 21.9. 2020 proběhlo natáčení videoklipu Město - projeku od Adyho.
Zúčastnilo se ho celkem osm lidí v obou dnech a spolupráce s nimi byla výborná.

Dne 20.9.2020 jsme začali natáčet u Magistrátu města Ústí nad Labem.  Lidé, kteří procházeli kolem, nám dodávali jistotu, že se s něčím takovým u nás ve městě jen tak nesetkají. Po skončení natáčení u Magistrátu jsme pokračovali směrem na zámek Větruše. V záběrech se mimo jiné objeví i lanová dráha, která k zámku neodmyslitelně patří.

Dne 21.9.2020 proběhlo natáčení na dvou místech - nejprve na Klíši, poté v centru města Ústí nad Labem. Natáčení na Klíši proběhlo v klidné lokalitě. Záběrům se nevyhnul ani zrekonstruovaný Plavecký areál Klíše. Mnohem větší pozornost působilo natáčení přímo na Mírovém náměstí, kde nás lidé upjatě sledovali. Tento den jsme zakončili záběrem u obchodního centra Forum. 

Věříme, že až Moje město vyjde, sklidí skvělé ohlasy a hodnocení. Máte se na co těšit!


© 2013 - 2020 | MARI Records z.s. | Ústí nad Labem | 606 886 888