All for Joomla All for Webmasters

Člověk sám nemá přátele, jen jeho úspěch je má. (Napoleon Bonaparte)

O STUDIU

Vytisknout

Studio je momentálně přestěhované do nových prostor v ulici Jindřicha Plachty 171, Ústí nad Labem, 403 31.
Se samotným stěhováním proběhla i velká rozšíření a modernizace, abychom byli stále schopni poskytovat ty nejlepší služby.
Snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc požadavkům klientů tak, aby výsledný projekt vypadal vždy co nejvíce podle jejich představ.
Je možné zajistit ubytování pro dvě osoby přímo v prostorách studia.

Myšlenka založit v Ústí nad Labem nahrávací studio vznikla zhruba v roce 2010.  Muselo se od té doby investovat do mnoha věcí nezbytných k samotnému provozu. Dnes se můžeme pochlubit nadstandartem, který nemá každý, ale který může sloužit Vám všem. Vydali jsme již řadu videoklipů a skladeb, ale nadále platí, že s každou další prací se neustále zlepšujeme. Vyšší kvality si můžeme všimnout v práci s programy, od nahrávání, mixu, masteringu, natáčení, střihu, až po vydání. Samozřejmě pokračujeme ve vylepšování hmotného vybavení studia.

Zaměřujeme se především na hip hop, ale lze u nás nahrávat prakticky jakýkoli žánr. Samozřejmostí je mi mix nebo mastering takzvaně "na dálku", přičemž jsou k nám odeslány jednotlivé stopy na mix, nebo stopa na mastering. Nahráváme celé písně, ale i jednotlivé nástroje.

Studio by nikdy nevzniklo bez obrovské podpory Mari Nguyen, která založila studio v dnešní podobě, dále se podílela na vybavení studia, nahrávání, natáčení, střihu a dokonce studiu dala i své jméno. V prvních letech fungování studia jeho vybavení samozřejmě nebylo tak kvalitní, jako je nyní, přesto jsme se vždy v jednotlivých položkách snažili dosahovat profesionální úrovně. V současnosti se máme čím chlubit, ale na to si udělejte vlastní názor sami. O vybavení našeho studia se dozvíte více informací nahoře v menu, položka "Vybavení".

Naši práci najdete, jak na našich, tak i na jiných webových stránkách či sociálních sítích, jako je Facebook nebo Youtube.
Zkoukněte, podporujte a rozšiřujte naše práce, na kterých si dáváme, co nejvíce záležet.
Přejeme příjemné shlédnutí a poslech :)