All for Joomla All for Webmasters

Člověk sám nemá přátele, jen jeho úspěch je má. (Napoleon Bonaparte)

O STUDIU

Vytisknout

Studio je momentálně přestěhované do nových prostor.
Se samotným stěhováním proběhla i velká rozšíření a modernizace, abychom byli stále schopni poskytovat ty nejlepší služby.
Snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc požadavkům klientů tak, aby výsledný projekt vypadal vždy co nejvíce podle jejich představ.

Myšlenka založit v Ústí nad Labem nahrávací studio vznikla zhruba v roce 2010.  Muselo se od té doby investovat do mnoha věcí nezbytných k samotnému provozu. Dnes se můžeme pochlubit nadstandartem, který nemá každý, ale který může sloužit Vám všem. Vydali jsme již řadu videoklipů a skladeb, ale nadále platí, že s každou další prací se neustále zlepšujeme. Vyšší kvality si můžeme všimnout v práci s programy, od nahrávání, mixu, masteringu, natáčení, střihu, až po vydání. Samozřejmě pokračujeme ve vylepšování hmotného vybavení studia.

Zaměřujeme se především na hip hop, ale lze u nás nahrávat prakticky jakýkoli žánr. Samozřejmostí je mi mix nebo mastering takzvaně "na dálku", přičemž jsou k nám odeslány jednotlivé stopy na mix, nebo stopa na mastering. Nahráváme celé písně, ale i jednotlivé nástroje.

Studio by nikdy nevzniklo bez obrovské podpory Mari Nguyen, která založila studio v dnešní podobě, dále se podílela na vybavení studia, nahrávání, natáčení, střihu a dokonce studiu dala i své jméno. V prvních letech fungování studia jeho vybavení samozřejmě nebylo tak kvalitní, jako je nyní, přesto jsme se vždy v jednotlivých položkách snažili dosahovat profesionální úrovně. V současnosti se máme čím chlubit, ale na to si udělejte vlastní názor sami. O vybavení našeho studia se dozvíte více informací nahoře v menu, položka "Vybavení".

Naši práci najdete, jak na našich, tak i na jiných webových stránkách či sociálních sítích, jako je Facebook nebo Youtube.
Zkoukněte, podporujte a rozšiřujte naše práce, na kterých si dáváme, co nejvíce záležet.
Přejeme příjemné shlédnutí a poslech :)