Flag: Czechia on EmojiOne 4.0  Flag: United States on EmojiOne 4.0  Flag: Germany on EmojiOne 4.0

O STUDIU


Myšlenka založit v Ústí nad Labem nahrávací studio vznikla zhruba v roce 2010.  Muselo se od té doby investovat do mnoha věcí nezbytných k samotnému provozu. Dnes se můžeme pochlubit nadstandartem, který nemá každý, ale který může sloužit Vám všem. Vydali jsme již řadu videoklipů a skladeb a nadále platí, že s každou další prací se neustále zlepšujeme. Vyšší kvality si můžeme všimnout nejen v práci s programy - od samotného nahrávání, mixáže, masteringu, natáčení, střihu, až po vydání. Samozřejmě pokračujeme ve vylepšování hmotného vybavení studia.

Zaměřujeme se především na zpěv a rap, ale lze u nás nahrávat prakticky jakýkoliv typ skladby. Nahráváme celé písně i jednotlivé nástroje.
Samozřejmostí je mi mix nebo mastering takzvaně "na dálku", přičemž jsou k nám odeslány jednotlivé stopy na mix, nebo stopa na mastering.
Snažíme se vždy maximálně vyjít vstříc požadavkům klientů tak, aby výsledný projekt byl co nejvíce podle jejich představ.

V prvních letech fungování studia jeho vybavení samozřejmě nebylo tak kvalitní, jako je nyní, přesto jsme se vždy snažili dosahovat profesionální úrovně. V současnosti se máme čím chlubit, ale na to si udělejte vlastní názor sami. O vybavení našeho studia se dozvíte více informací nahoře v menu, položka "Vybavení".
Studio by nikdy nevzniklo bez obrovské podpory Mari Nguyen, která dala podnět k založení studia v dnešní podobě. Naši práci najdete na našich i na jiných webových stránkách či sociálních sítích → Facebook a Youtube.
Zkoukněte, podporujte a rozšiřujte naše práce, na kterých si dáváme opravdu záležet.
Přejeme příjemné shlédnutí a poslech :)


© 2013 - 2019 | MARI Records o.s. | Ústí nad Labem | 606 886 888